Środa, 23 kwiecień 2014
Odwiedzin: 1513962
Turniej tenisa

 

  6 grudnia na sali gimnastycznej odbył się tradycyjny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły. W zawodach wzięło udział  9 dziewcząt i 27 chłopców. Zawodnicy rywalizowali systemem pucharowym do dwóch wygranych setów a w półfinale i finale do trzech wygranych setów.
Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Olga Smok z klasy 3 g pokonując w finale Michelle Owsiak z klasy 2g. W meczu o 3 miejsce lepsza okazała się Agata Stanula 2c, która pokonała  Aleksandrę Dębską 3g. 
Najlepszym tenisistą został Kamil Rozmus z klasy 1b wygrywając w finale z Mateuszem Michalskim 2g. Trzecie miejsce zajął Tomasz Celarek 2a, który okazał się lepszy od Piotra Warzechy 3c. 
Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy dodatkowo koszulki ufundowane przez UKS „Staszic”. Najlepsi zawodnicy będą również mogli reprezentować szkołę podczas zawodów Powiatowej Licealiady Młodzieży. 
Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Za organizację i przeprowadzenie zawodów odpowiadał prof. Piotr Kolasa. Podczas przerw między lekcjami zawodników wspierały liczne grupy kibiców. Sportowcy zostali również odwiedzeni przez Korowód Świętego Mikołaja. 

 

Dodaj komentarz
Twój komentarz pojawi się dopiero po akceptacji administratora!